NEDEN FORMÜL1 SHAKE

Öğün yerine geçen formül1 shake

 Formül1 besleyici shake karışımı 43 yıldır dünya genelinde birçok insan tarafından kilo vermek ve beslenme alışkanlıklarını iyileştirmek için tercih edilmektedir. Dünya genelinde günde 4 Milyon shake tüketilmektedir.

Formül1 Shake Nedir?

Herbalife öğün yerine geçen formül1 shake kahvaltı ,öğle yemeği yada akşam yemeği yerine öğün olarak tercih edilebilir. İçerisinde yetişkin bir bireyin bir öğünde alması gereken tüm besinler mevcuttur. Protein açısından zengin bir öğün olduğu için verdiği tokluk hissinin yanında kas kütlemizin de gelişmesine yardımcı olur.  Formül1 shake her ne kadar kilo kontrolü amacıyla tercih edilse de hiç kilo problemi olmayan çok sayıda kişi tarafından da aktif yaşamı desteklemek amacıyla da tüketilir. Ayrıca formül1 shake hazırlanış  acısından çok pratik bir öğündür. Yoğun  iş hayatımızda işimizi oldukça kolaylaştırmaktadır.

Formül1 Shake,in diğer öğünlerden farkı nedir ? 

Öğün yerine geçen formül1 shake yetişkin bir bireyin bir öğünde alması gereken  tüm makro ve mikro besinleri, vitamin mineralleri bir porsiyonda vücudumuza almamızı sağlar. 250 ml yarım yağlı süt ile hazırlandığı takdirde öğün başına ( 216 ) kalori içermektedir. Bu da normal bir kahvaltı veya diğer öğünlerde aldığımız kaloriye göre oldukça düşük bir kalori demektir. Aynı zamanda diğer öğünlere göre daha dengeli ve besleyici bir öğün geçirmemizi sağlar.  

Formül1 shake,in herhangi bir yan etkisi var mıdır ?

Öğün yerine geçen shake,ler alanında en iyi uzmanlar tarafından hazırlanmıştır. 43 yıldır dünya genelinde öğün yerine tüketilmektedir. Buna rağmen yine de ürünün güvenliği hakkında kaygılar olabilmektedir. Formül1 shake ve tüm ürünlerimizin kanıtlanmış hiçbir olumsuz etkisi yoktur.