Herbalife Üyelik

Sık Sorulan Sorular..

1.) Herbalife Nedir, nasıl bir iştir, gerçekten çok para kazanabilir miyim?

2.) Herbalife’a üye olunca kota var mı?

3.) Herbalife işini herkes yapabilir mi?

4.) Herbalife ürünleri zararlıymış doğru mu?

5.) Herbalife ürünlerinin yan etkisi var mı?

6.) Herbalife ürünlerinde kimyasal madde var mı?

7.) Herbalife üyelik ücreti ne kadar?

8.) Herbalife’a üye olunca ürünleri ne kadara alır, ne kadara satarım?

9.) Herbalife’a nasıl üye olurum?

Soru 1 = Herbalife 37 yıldır 90′ ı aşkın ülkede aktif yaşamı destekleyen cilt bakımı ve ek gıda takviyeleri ürünlerini tüm dünyaya netwörk ağıyla dağıtan bir firmadır. Herbalife eğlenceli, kendi gelirinizi kendinizin karar verebileceği, çalışırken klasik iş modellerinin aksine, sağlığınızı da güçlendirebileceğiniz bir iştir.(Nedir bu kendi gelirimizin kendimizin karar vereceği gelir diyorsanız birazdan değineceğim. Evet herbalife’da gerçekten azmederek ve sabrederek çok para kazanabilirsiniz ve unutulmamalıdır ki bu bir ekip işidir.

Soru 2 = Herbalife’a üye olduğunuzda aylık herhangi bir kotanız bulunmadığı gibi, üye olduktan 1 yıl boyunca hiç ürün çekimi yapmasanız bile başlangıç indirim diliminizi korursunuz.

Soru 3 = Herbalife işini ev hanımları dahil herkes yapabilir. Part time yahut Full time çalışacağınıza da yine siz karar verirsiniz.

Soru 4 = Herbalife ürünlerinin zararlı olduğu kesinlikle yalandır. Bununla ilgili medyada gazetede Herbalife’ın zararlı olduğuna dair marka isminin geçtiğini göremezsiniz. Bununla ilgili ispatlanmış veya şüpheli hiçbir durum gerçekleşmemiştir. Yalnızca internet ortamında asılsız ve iftiralarla dolu yazılar görebilirsiniz. Hak verirsiniz ki bu kadar büyük bir firma hakkında atıp tutulabilecek en iyi ortam internettir. Hiç bir şekilde ispatlamaya gerek kalmaz, adınız gözükmez bu yüzden de ”çamur at izi kalsın” mantığıyla birçok kişi Herbalife hakkında asılsız iddialarda bulunmaktadır.İnternet ortamında bir sayfada iyi bir kişi kötü ilan edilirken, kötü bir kişi de iyi biri gibi ilan edilebilmektedir maalesef. Fakat Herbalife ürünlerinin ne kadar kaliteli ve sağlıklı olduğunu ancak kullanan bilir. İşi yapan bir kişi kendisi kullanmalıdır ki insanlara tavsiye edebilsin. Bu yüzdendir ki biz Herbalife işi yapanlar neredeyse ihtiyacımız olan tüm ürünleri kendimiz de kullanırız.

Soru 5 = Herbalife ürünlerinin yan etkisi var mıdır tabi ki vardır. 🙂 Yan etkileri; Kendinizi dinç, enerjik ve zinde hissedersiniz, Ürünleri özellikle de ana ürün olan besleyici shake’i kullanmaya başladıktan birkaç gün sonra yataktan kalkışınız değişir. Vücudunuz ihtiyacı olan besinleri aldığı için bağışıklık sisteminiz güçlenir. Kısacası Herbalife ürünleri optimum beslenme, minumum kalori almanızı sağlar. Yan etkileri bunlardır. 🙂 Herbalife Türkiye dahil dünyanın bir çok ülkesinde Tarım ve Gıda Bakanlığından onaylıdır. Sağlık bakanlığından onaylı olmamasının sebebi yan etkileri olan ilaçlar içinde yer almadığındandır. Herbalife ürünleri direkt gıda yerine geçtiği için, sağlık bakanlığından onaylı değildir. Küçük bir dipnot; İçeriğinde kimyasal olan, ve yan etkileri olanları sağlık bakanlığı onaylar ve ilaçtır. İçeriğinde kimyasal olmayan, yan etkisi olmayan ve gıda kategorisine giren ürünleri de Tarım ve Orman Bakanlığı onaylamaktadır.

Soru 6 = Herbalife ürünlerinin hiçbirinde kimyasal madde yoktur. Özellikle belirtmeliyim ki günümüzde piyasada çok fazla satılan sporcu ürünleri, özellikle protein tozlarında kimyasal madde var iken, herbalife ürünlerinde ve özellikle de sporcu ürünlerinde kesinlikle kimyasal madde bulunmaz. Bağımsız bir laboratuvarda yasaklı madde testleri yapılmış, ve devlet tarafından defalarca kontrol edilmiş, ve halen de edilmektedir. Çünkü herbalife hergün milyonlarca kişiye ürün ulaştıran bir firmadır.

Soru 7 = Herbalife üyelik ücreti yalnızca 132 TL dir. Herbalife’ a üye olduğunuz anda size bir adet iş paketi çantası gelir. Çantanın içinde firma ile ilgili, ve çalışma planı ile ilgili detaylı bilgilerin bulunduğu dökümanlara da göz atabilirsiniz. Herbalife ürünlerini anlatan 1 adet cd, shake yapmanız için 1 adet akıllı shaker, ve 21 porsiyon içeren Formül 1 vanılyalı shake bulunmaktadır. Shake kullanmanız ve kendinizdeki değişikliği farkederek, herbalife markasının ürünlerinin arkasında neden bu kadar durduğunu anlamanız içindir. Bu saydıklarımın hepsi üyelik ücretine dahildir. İçindekileri hesaplayacak olursak üyelik ücretsiz olmuş oluyor diyebiliriz.

Soru 8 = Herbalife’a üye olduğunuz anda %25 bir indirim dilimine sahip olursunuz.

1 ay içerisinde bir seferde veya toplamda 500 puana ( ortalama 1300 liralık ürüne) ulaştığınızda ilk alımınız dahil %35 indirim dilimine çıkarsınız.

Bir defada 1000 puana  (ortalama 2150 liralık ürüne) ulaştığınızda firma size %42 indirim dilimi sunmaktadır.

Toplamda 1 yıl içinde 4000 puana (ortalama 8000 liralık ürüne) ulaştığınızda süpervizor yani tam %50 indirim dilimine ulaşırsınız ve ulaşabileceğiniz en yüksek indirim dilimi budur.

Not : Tüm puanlarda sadece sizin değil sizin üyelerinizin puanları da sayılır.

Ayrıntılar için arayınız 0212 9093284

Herbalife’a başladığımızda o kadar fazla kazanılıyor mu sorusu ise işe başladığınızda eğitimler sayesinde vizyonu görmeniz sağlanarak, nasıl kazanıldığı gösteriliyor.

Nasıl para kazanılacağını merak ediyorsanız arayınız 0212 9093284